Drukarki 3D

Kup teraz

Dokonując zakupów w EMCA PL lub korzystając z oferty u naszych innych Partnerów (lista na dole strony) Państwo WSPIERACIE PROJEKTY POMOCOWE naszej Fundacji.

Firma Aemca Sp. z o.o. Oddział w Polsce od 2012 roku jest wyłącznym dystrybutorem i zapewnia autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie Polski urządzeń XYZprinting, największego producenta drukarek 3D na świecie. Aemca zajmuje się sprzedażą bezpośrednią, a także dostarcza urządzenia do swoich partnerów handlowych w Polsce, między innymi firmy Komputronik S.A. Zapewnia najwyższy poziom obsługi sprzedaży, wsparcia technicznego i serwisu gwarancyjnego.

W asortymencie sklepu znajdują się drukarki 3D, skanery 3D, długopisy 3D, roboty edukacyjne i inne sprzęty.