Modne okulary dla każdego

Kup teraz

Dokonując zakupów w eOKULARY COM.PL lub korzystając z oferty u naszych innych Partnerów (lista na dole strony) Państwo WSPIERACIE PROJEKTY POMOCOWE naszej Fundacji.

Celem sklepu eOkulary.com.pl jest ubrać każdą twarz w modne i bezpieczne okulary do ochrony oczu przed słońcem. Co najważniejsze – dokonać tego w dobrym stylu, zgodnie z trendami, w najbardziej atrakcyjnej cenie!

Docieramy z naszą kompleksową ofertą do najbardziej specyficznych potrzeb naszych odbiorców. Posiadamy okulary przeciwsłoneczne specjalnie dostosowane do wymagań kierowców, rowerzystów i kolarzy, biegaczy, wędkarzy i innych.

Dla osób które oczekują więcej niż tylko ochrony UV, proponujemy okulary polaryzacyjne do jazdy samochodem, okulary z wymiennymi soczewkami dla rowerzystów, lekkie sportowe okulary dla biegaczy które dobrze trzymają się głowy. Pamiętamy też o amatorach sportów zimowych, dlatego rozszerzyliśmy ofertę o okulary snowboardowe i gogle narciarskie.

Skutecznie realizujemy swoją misję w oparciu o strategię prowadzenia uczciwych interesów. Bez ustanku staramy się uatrakcyjniać swoją ofertę coraz to nowymi modelami okularów przeciwsłonecznych, tak aby spełniła ona Wasze oczekiwania