ESTEE LAUDER PL

Kup teraz

Dokonując zakupów w ESTEE LAUDER PL lub korzystając z oferty u naszych innych Partnerów (lista na dole strony) Państwo WSPIERACIE PROJEKTY POMOCOWE naszej Fundacji.

Założona w 1946 r., ta technologicznie zaawansowana i nowatorska firma zyskała sobie ogólnoświatowe uznanie za elegancję, luksus i nadzwyczajną jakość. Produkty Estee Lauder niosą ze sobą obietnicę najwyższych standardów doskonałości. Dzięki szeroko zakrojonym i dogłębnym badaniom oraz surowym procedurom oceny produktu, mogą oferować produkty do pielęgnacji skóry, makijażu i zapachy, które charakteryzują się zarówno delikatnością, jak i wysoką skutecznością.