MK CAFE FRESH

Kup najlepszą kawę teraz

Zamawiając w MK CAFE FRESH najlepszą kawę z Internetu lub korzystając z oferty u naszych innych Partnerów (lista na dole strony) Państwo WSPIERACIE PROJEKTY POMOCOWE naszej Fundacji.

Czym jest MK Cafe Fresh?

Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji najlepsze ziarna z całego świata, świeżo wypalane w małych porcjach. Bariści potwierdzają, że tylko świeżo palona kawa potrafi oddać pełnię smaku i bogactwo aromatu zawarte w kawowych ziarnach i jest nieporównywalna z tą, która miesiącami stoi na sklepowej półce.
Dzięki MK Cafe Fresh w dowolnym momencie, możesz zamówić świeżo palone, autorskie mieszanki kaw (blends) lub fascynujące egzotyką kawy jednorodne (origins) z najsłynniejszych kawowych regionów świata, które wypalamy wyłącznie na Twoje potrzeby w naszej Manufakturze.