Bilety kolejowe, autobusowe, lotnicze

Kup teraz

Dokonując zakupów w OMIO lub korzystając z oferty u naszych innych Partnerów (lista na dole strony) Państwo WSPIERACIE PROJEKTY POMOCOWE naszej Fundacji.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Foto_Omio_01.png

Zadaniem Omio jest ułatwienie znalezienia najtańszych, najszybszych i najlepszych możliwości podróży pociągiem, autobusem i samolotem do tysięcy miast oraz mniejszych miejscowości na terenie Europy. Klient oszczędza czas i pieniądze.

• Podróżuj łatwiej!

Uprościliśmy poszczególne etapy planowania podróży. Oznacza to możliwość łatwiejszego i szybszego zakupu biletów.

• Porównaj wszystkie formy transportu!

Umożliwiamy Ci w trakcie wyszukiwania sprawdzenie dostępności na danej trasie połączeń kolejowych, autobusowych i lotniczych jednocześnie. Ty wybierasz środek transportu i cenę, która Ci odpowiada.

• Odkryj Europę!

Podróżuj do tysięcy miast, miasteczek i wiosek na terenie Europy. Wybór należy do Ciebie.

to pierwszy w Polsce klub travelowy, prezentujący zarejestrowanym użytkownikom najlepsze na rynku oferty turystyczne ze zniżką nawet do 70%