Gadżety reklamowe dla firm

Zamów teraz

Zamawiając gadżety reklamowe w OPENGIFT lub korzystając z oferty u naszych innych Partnerów (lista na dole strony) Państwo WSPIERACIE PROJEKTY POMOCOWE naszej Fundacji.

Wybierz swój sposób na reklamę godną XXI wieku!

Każda branża jest unikatowa, ale też uzależniona od skutecznych działań marketingowych. Aby pomóc naszym Klientom znaleźć gadżety najlepiej wpisujące się w ich wizję marki oraz pasujące do obranych kampanii, w OpenGift nie brakuje możliwości!

Uniwersalne pomysły – dla każdego biznesu

Są takiego rodzaju artykuły promocyjne, które zawsze się sprawdzają, są wszechstronne i mogą wpasować się we wszystkie branże. Ponadczasowe długopisy metalowe to ich idealny przykład. Ale nie tylko to! Można przecież pójść w tę samą stronę i pośród akcesoriów piśmienniczych postawić na nieco inne alternatywy, choć nadal są to upominki reklamowe przydatne w każdym biurze. Nasze ołówki reklamowe czy też wskaźniki laserowe podobnie jak plastikowe długopisy kapitalnie wpisują się w tą wizję! Warto jednak wyjść poza gadżety biurowe i pomyśleć o artykułach reklamowych uniwersalnych, ale takich które można wykorzystać z powodzeniem jako udaną promocje w wolnym czasie. Wszystkim aktywnym kontrahentom na pewno spodobają się kubki termiczne, a nasze gadżety ekologiczne przemówią do każdego potencjalnego Klienta, któremu na sercu leży dobro naszej planty. Przykład? Torby papierowe czy wszelkie inne gadżety ekologiczne, które wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu. Takich również w OpenGift nie brakuje!

Bardziej spersonalizowane – odpowiednie dla każdego.

Aby jednak móc jeszcze bardziej spersonalizować swoje marketingowe przesłanie do Klientów czy partnerów biznesowych można też postawić na najmodniejsze w tym sezonie gadżety z nadrukiem, takie jak reklamowe ołówki, torby na zakupy, czy reklamowe kalkulatory. Myśląc bardziej przyszłościowo – zachęcamy do tego, by zerknąć na reklamowe plecaki, piłki plażowe, czy też torby podróżne – idealne gadżety na wakacje czy podróż służbową. Tak samo jak ręczniki reklamowe. Do tego zestawu można dołożyć power bank z logo bądź reklamowe zapalniczki. Do udanej ekspozycji marki gdziekolwiek i kiedykolwiek przydadzą się i reklamowe kalkulatory, a nasze plecaki reklamowe z wydrukowanym logotypem firmy dadzą pewność, że ekspozycja brandu będzie efektowna i co najważniejsze – naprawdę skuteczna.

Przepraszamy, strona w budowie