ORANGE

Kup lub przedłuż usługi teraz

Wykupując, albo przedłużając usługi w ORANGE lub korzystając z oferty u naszych innych Partnerów (lista na dole strony) Państwo WSPIERACIE PROJEKTY POMOCOWE naszej Fundacji.

Jesteśmy liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Jako jedyny operator, oferujemy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dostępne w całym kraju. Celem Orange Polska jest zapewnienie najwyższej satysfakcji klientom i atrakcyjnego zysku akcjonariuszom poprzez osiągnięcie pozycji najchętniej wybieranego dostawcy usług telekomunikacyjnych, multimedialnych i rozrywkowych, korzystającego z nowoczesnych technologii.