PLAY

Kup lub przedłuż usługi teraz

Kupując, albo przedłużając usługę w PLAY lub korzystając z oferty u naszych innych Partnerów (lista na dole strony) Państwo WSPIERACIE PROJEKTY POMOCOWE naszej Fundacji.

Z naszych dających nieograniczone możliwości usług korzysta już ponad 14,3 mln Polaków. Daje nam to ponad 27,6% udziału w rynku, ale to dla nas zdecydowanie za mało.

Jesteśmy najchętniej wybieranym operatorem przez Klientów, którzy decydują się na zmianę operatora i przeniesienie numeru. W ciągu ostatnich 8 lat PLAY pozostaje liderem wśród klientów przenoszących swój numer, osiągając udział w tym rynku (MNP) powyżej 50%