PLUS

Kup lub przedłuż usługi teraz

Kupując, albo przedłużając usługę w PLUS.PL lub korzystając z oferty u naszych innych Partnerów (lista na dole strony) Państwo WSPIERACIE PROJEKTY POMOCOWE naszej Fundacji.

Plus jest cyfrową siecią telefonii komórkowej. W ofercie Plusa znajdują się usługi telekomunikacyjne przeznaczone zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych, pod markami:

• Plus Abonament – oferty taryfowe dla klientów indywidualnych oraz biznesowych (system abonamentowy, tzw. post-paid),
  • Plus Mix – system łączący elementy abonamentu i usługi przedpłaconej,
  • Plus na Kartę – telefony na kartę (system przedpłacony, tzw. prepaid)
  • Plus Internet – bezprzewodowy dostęp do Internetu w oparciu o technologie GPRS /EDGE /UMTS /HSPA /WLAN,
  • Plus Firma – oferty taryfowe dla firm i klientów biznesowych