Pomagasz, nic nie dokładasz

.

 

.

.

Korzystając z niżej opisanej, bardzo prostej procedury  można kupować w niemal 1100 sklepach internetowych, również markowych, a zarazem pomagać dzieciom ze slumsów Kalkuty w Indiach bez żadnych dodatkowych kosztów

Za zakupy płaci się tyle, co zwykle (SIC!), a dodatkowo nasza fundacja otrzyma kilkuprocentową darowiznę, ale już nie z Twoich pieniędzy, chociaż właśnie dzięki Tobie!

.

Ta prośba jest kierowana zarówno do OSÓB PRYWATNYCH, jak i FIRM, URZĘDÓW, różnych ZAKŁADÓW BUDŻETOWYCH etc, w których nabywanie materiałów i towarów, kupno biletów samolotowych, wycieczek, dokonywanie rezerwacji hoteli, apartamentów, sal konferencyjncych… itp. przebiega właśnie przez internet.

.

JAK KUPOWAĆ?

Aby darowizna doszła do skutku, to koniecznie należy stosować poniższą procedurę:

1 – Kliknij Przejdź do listy sklepów
2 – Wybierz sklep i kliknij na nim
3 – Kliknij „Przejdź do sklepu i pomagaj”
4 – Zaloguj się do serwisu lub schodząc w dół kliknij „Kontynuuj bez logowania”.

Teraz już rób zakupy i pomagaj.

.

 Komu i dlaczego pomagamy…
(kliknij)

 Prosimy o chociaż niewielkie, ale regularne darowizny…
(kliknij)
.

 Na laptopach i komputerach stacjonarnych można zainstalować tzw. Przypominajkę, dzięki której w wynikach wyszukiwania sklepów będą oznaczone te, w których kupując wspomagasz naszą fundację z przeznaczeniem środków na pomoc dzieciom ze slumsów Kalkuty w Indiach (nie działa ona póki co na Smartfonach i Tabletach)
1 – Kliknij  TUTAJ
2 – Kliknij ZAINSTALUJ PRZYPOMINAJKĘ  (czerwony, duży przycisk)
.
Na smartfonach i tabletach, zarówno z systemem Android jak i IOS można zainstalować aplikację mobilną, dzięki której zakupy na urządzeniach mobilnych będą o wiele łatwiejsze. Wystarczy wejść do Sklepu Play lub AppStore i wybrać aplikację o nazwie „FaniMani”

.