Darowizny

Klikając „Przelew internetowy” wpłacisz Darowiznę łącząc się z serwisem internetowym Swojego banku.

Klikając „Przelew w banku” zobaczysz dane adresowe oraz numer rachunku fundacji.

Klikając „Karta płatnicza” przejdziesz do serwisu płatniczego DotPay i wpłacisz darowiznę.

paypal

Klikając „PayPal” wpłacisz darowiznę za pomocą karty płatniczej lub konta w serwisie PayPal.

Klikając „Pomagam regularnie” decydujesz się na comiesięczne Darowizny i pomaganie najbardziej potrzebującym.

Klikając „Przekaz na poczcie” będziesz mógł wydrukować formularz przekazu pocztowego i po wypełnieniu wysłać go w dowolnej placówce pocztowej.

Kupuj w naszych sklepach internetowych. Cały osiągany
zysk jest przeznaczany na organizację i realizację pomocowych celów statutowych Fundacji Nie Zostaniesz Sam:

tonery-plus.pl

TONERY, TUSZE, CARTRIDGE,
części d
o drukarek i ksero 28 producentów,
oryginały i zamienniki.

opony500.pl sklep internetowy

OPONY, DĘTKI, FELGI do wszystkich
typów pojazdów, także przemysłowych i rolniczych.
Prawie 2000 produktów.

Napis_Dziękujemy

PlatnosciObslugujePayU_01    dotpay_02    banner_pl_payments_by_pp_165x56

Informujemy, że w celu dokonania płatności online zostaną Państwo przekierowani do serwisu www.payu.pl operatora płatności online. Także rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl.
 Administratorem danych osobowych jest Fundacja Nie Zostaniesz Sam z siedzibą w Szczecinie ul. Józefa Lompy 3/2. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są dostępne w regulaminie serwisu. W razie pytań prosimy o kontakt na adres darowizny@FundacjaNieZostanieszSam.org
Tutaj zapoznasz się z

..