Korzyści z Dobroczynności, współpraca

Wspieranie Organizacji Dobroczynnych może dawać wymierne korzyści biznesowi, również Państwa.

Fakty są takie, że:

• 85% konsumentów znacznie lepiej postrzega firmę oraz jej usługi i produkty, gdy ta wspiera Organizacje Dobroczynne.
  • Prawie 47% konsumentów deklaruje, że byliby bardziej lojalni wobec firmy, gdyby wspierała Dobroczynność
  • Fakt takiego zaangażowania firmy sprawia, że konsumenci uznają, że jej produkty lub usługi są lepszej jakości
  • 80% konsumentów deklaruje, że zmieni markę na taką, która
    wspiera Organizację Dobroczynną
    (równą pod względem jakości i ceny)

Wniosek:

Zaangażowanie firmy, własnej działalności gospodarczej
w Dobroczynność
stanowi istotny element zwiększenia jej
atrakcyjności dla aktualnych i nowych klientów,
a w konsekwencji
wzrostu osiąganych zysków
oraz możliwości korzystania z ulg podatkowych.

Jak będzie wyglądała współpraca?

1. Otrzymujecie Państwo pierwszą partię cegiełek charytatywnych z naklejonym Waszym logo (lub nazwą) oraz informacją, że uczestniczycie w projektach dobroczynnych.
  2. Cegiełki te przekazujecie swoim klientom mówiąc mniej więcej tak:
    ”…wspieramy projekt dobroczynny pomocy dzieciom ze slumsów Kalkuty w Indiach. Może również Państwo moglibyście to robić nabywając cegiełkę charytatywną. Na odwrocie cegiełki jest nieco więcej informacji…”
  3. Jeżeli klient zakupi cegiełkę za 10 zł (może więcej, 10 zł to tylko propozycja), to Państwo zdecydujecie, jaką kwotę przekażecie fundacji tytułem darowizny. Dobrze by było, aby jednak nie mniej niż 50%.
  4. Kwoty przeznaczone dla Fundacji na realizacje projektu pomocy dzieciom ze slumsów Kalkuty proszę wpłacać:

BANK: Santander

NR KONTA: 06 1090 1492 0000 0001 3316 8843
    TYTUŁ WPŁATY: Darowizna

I jeszcze jeden ciekawy sposób na pomaganie,
bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów
z tego tytułu kliknij tutaj